معارفه رسمی کی روش پنجشنبه آینده در کلمبیا

دسته بندی ها :
معارفه رسمی کی روش پنجشنبه آینده در کلمبیا

کارلوس کی روش بعد از هشت سال کار در تیم ملی ایران و حضور در دو جام جهانی متوالی 2014 برزیل و 2018 روسیه، با ناکامی در رسیدن به فینال جام ملت های آسیا 2019 به صورت قطعی به دوران همکاری خود با ایران پایان داد تا یک روز بعد از ترک تهران توسط این مربی سایت آ اس کلمبیا از سفر او به بوگوتا پایتخت این کشور تا پایان هفته خبر بدهد.

بنا به خبر منتشر شده در این سایت کی روش اواخر هفته جاری و تا روز پنجم فوریه وارد فرودگاه بوگوتا می شود تا مراحل نهایی عقد قرارداد سه و نیم ساله با فدراسیون کلمبیا را انجام و به صورت رسمی کار جدید خود را آغاز کند. آ اس به نقل از کی روش بعد از ترک ایران نوشت:« چند روزی در لیسبون کنار خانواده اش استراحت خواهد کرد و سپس با دو دستیار مد نظر راهی بوگوتا می شود».

در این گزارش آمده است:« خداحافظی عاطفی کارلوس پس از هشت سال از ایران مهم ترین سوژه فوتبال آسیا است آن هم بعد از دو دوره متوالی برای جام جهانی 2014 برزیل و روسیه 2018.طبق گفته ال تیمپو، مربی پرتغالی هفته آینده در بوگوتا خواهد بود تا مراسم معارفه رسمی خود را برگزار کند.کارلوس کی روش انگیزه دارد تا به کلمبیا بیاید تا پنجمین جام جهانی متوالی را تجربه کند. او در مصاحبه ای با خبرگزاری فرانسه مدعی شده بود کلمبیا یک تیم باورنکردنی است، با بازیکنان فوق العاده و رتبه بندی بسیار بالا در فیفا، این باعث افتخار من است تا سرمربی آنها باشم».

آ اس مدعی شد کلمبیا پنجمین تیم بزرگ در کارنامه مربیگری کارلوس کی روش است که در دوران کاری خود تجربه خواهد کرد. اولین هدف مرد پرتغالی کوپاآمریکا 2019 خواهد بود جایی که باید شاگردانش را برای رویارویی با آرژانتین، پاراگوئه و تیم ملی قطر که بارها با آنها در رقابت های آسیا روبرو شد، آماده کند.

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

X